Moneyball

Moneyball

Vlerësoni këtë lojë falas
(0 vota)
Luaj slot-in falas të aksioneve në internet

Gati për të luajtur Moneyball realisht? Po të jetë kështu, Kliko këtu dhe goditi xhekpotin në Moneyball! Aty do të gjeni bonuse pa depozite dhe rrotullime falas për Moneyball. Fito jackpot-in tënd në Moneyball Slots!

Keni probleme me "Moneyball"?

Prezantimi

Moneyball është një lojë slot në internet që është e disponueshme në sajte të ndryshme Stake. Kjo lojë është zhvilluar nga ofruesi i softuerit, iSoftBet, dhe ofron veçori emocionuese si rrotullime falas dhe një RTP të lartë.

Tema, grafika dhe kolona zanore

Tema e Moneyball është e përqendruar rreth bejsbollit, dhe grafika dhe kolona zanore janë krijuar për t'u dhënë lojtarëve një përvojë realiste të të qenit në një stadium bejsbolli. Simbolet përfshijnë pajisje bejsbolli dhe lojtarë të ndryshëm, dhe kolona zanore përfshin turma brohoritëse dhe zhurmën e një topi që godet një shkop.

RTP dhe Varianca

Moneyball ka një RTP prej 96%, që është mbi mesataren për faqet e kazinove në internet të aksioneve. Varianca e kësaj loje është mesatare, që do të thotë se lojtarët mund të presin që të fitojnë pagesa me madhësi të moderuar shpesh.

Si për të luajtur

Për të luajtur Moneyball, lojtarët duhet të zgjedhin madhësinë e tyre të bastit dhe të rrotullojnë rrotullat. Objektivi i lojës është të vendosë simbolet që përputhen në linjat e pagesës për të fituar pagesa.

Madhësitë e basteve dhe tabela e pagesave për fitimet

Madhësia minimale e bastit për Moneyball është 0.20 dollarë dhe madhësia maksimale e bastit është 20 dollarë. Tabela e pagesave për fitimet ndryshon në varësi të kombinimeve të simboleve të vendosura në linjat e pagesës.

Tipari bonus i rrotullimeve falas

Moneyball ofron një veçori bonus të rrotullimeve falas, e cila aktivizohet nga vendosja e tre ose më shumë simboleve të shpërndarjes në rrotulla. Lojtarët mund të fitojnë deri në 20 rrotullime falas dhe të gjitha fitimet gjatë këtij raundi shumëzohen me tre.

Të këqijat dhe të mirat

Pro:
– RTP e lartë
- Tema dhe grafika emocionuese
- Karakteristika bonus e rrotullimeve falas

Cons:
- Gama e kufizuar e madhësisë së basteve
– Varianca mesatare mund të mos tërheqë lojtarët me rrezik të lartë

Përmbledhje

Në përgjithësi, Moneyball është një lojë e këndshme slot në internet që ofron veçori emocionuese dhe një RTP të lartë. Tema dhe grafika e bejsbollit janë të dizajnuara mirë, dhe veçoria e bonusit të rrotullimeve falas shton emocionin e përgjithshëm të lojës.

FAQs

Pyetje: A mund të luaj Moneyball në pajisjen time celulare?
Përgjigje: Po, Moneyball është i optimizuar për lojëra celulare dhe mund të luhet në sajte të ndryshme të Kazinove të Kunjit.

Pyetje: Cila është pagesa maksimale për Moneyball?
Përgjigje: Pagesa maksimale për Moneyball është 500x e madhësisë së bastit.

Pyetje: A disponohet Moneyball për lojë falas?
Përgjigje: Po, lojtarët mund të provojnë Moneyball falas përpara se të luajnë me para të vërteta.

E drejta e autorit © 2023, Faqet e kunjit, të gjitha të drejtat e rezervuara